Natječaj za radno mjesto – Voditelj tehničkog održavanja

srp 2, 2021 | Natječaji

Opis posla

  • rukovođenje odjelom tehničkog održavanja
  • planiranje tekućeg održavanja i redovnih servisa strojeva i opreme
  • naručivanje, komunikacija i ovjeravanje naloga vanjskih servisera
  • naručivanje rezervnih i potrošnih dijelova za strojeve
  • upravljanje alatima i njihovo održavanje
  • sudjelovanje u odabiru proizvodne opreme, organizacija i nadzor nad ugradnjom i implementacijom iste
  • aktivno praćenje ponude proizvodne opreme u oblasti staklarstva

Šta nudimo

  • poticajna i dinamična radna atmosfera
  • mogućnost profesionalnog razvoja
  • stimulativna i redovna osobna primanja

Uvjeti

  • stručna sprema: VŠS, VSS ili više obrazovanje tehničke ili strojarske struke
  • radno iskustvo od minimalno 3 godine od čega 1 godina na istim ili sličnim pozicijama
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • poznavanje informaciono-komunikacijskih tehnologija

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju, te ispunjavate gore navedene uvjete molimo Vas da svoju biografiju pošaljete na e-mail adresu ili dostavite na adresu:

KRISTAL d.o.o.
Poslovni centar 96
72250 Vitez, BiH

Tel: +387 30 717-733
Fax: +387 30 714-747
E-mail: info@kristal.eu

Konkurs ostaje otvoren 10 dana od dana objavljivanja. Kandidati koji uđu u uži izbor bit će obaviješteni.