Informacije Info
Maloprodaja Retail
E-mail:
info@kristal.eu
Telefon:
+387 30 717 733
Fax:
+387 30 713 111
E-mail:
priprema@kristal.eu
Tel / Fax:
+387 30 718 697
Mob:
+387 63 395 522
E-mail:
maloprodaja@kristal.eu
Telefon:
+387 30 718 699
Fax:
+387 30 718 697
Nabava Purchasing department
Veleprodaja Sales department
Direktori Directors
E-mail:
nabava@kristal.eu
Telefon:
+387 30 717 640
Mobitel:
+387 63 288 573
Fax:
+387 30 713 111
Tehnička priprema Technical department
Tehnička priprema
E-mail:
tehnickapriprema@kristal.eu
Telefon:
+387 30 717 736
Mobitel:
+387 63 288 575
Fax:
+387 30 718 697
Ugradnja
E-mail:
gordana.biletic@kristal.eu
Telefon:
+387 30 718 697
Mobitel:
+387 63 335 854
Fax:
+387 30 718 697
Marketing - Dizajn Marketing - Design
E-mail:
marketing@kristal.eu
Telefon:
+387 30 717 733
Izvoz / Export
E-mail:
marijana.safradin@kristal.eu
Telefon:
+387 30 718 692
Mobitel:
+387 63 333 511
Fax:
+387 30 714 747
Hercegovina, Sarajevo
E-mail:
ivan.jozipovic@kristal.eu
Telefon:
+387 30 718 693
Mobitel:
+387 63 335 445
Fax:
+387 30 714 747
RS Istok / TK
E-mail:
vedran.dzido@kristal.eu
Telefon:
+387 30 713 123
Mobitel:
+387 63 333 051
Fax:
+387 30 714 747
RS Zapad / USK
Telefon:
+387 30 717 638
Mobitel:
+387 63 395 527
Fax:
+387 30 714 747
SBK, ZDB
E-mail:
ivan.strukar@kristal.eu
Telefon:
+387 30 717 734
Mobitel:
+387 63 333 057
Fax:
+387 30 714 747
Fakturiranje
E-mail:
fakturiranje@kristal.eu
Telefon:
+387 30 717 032
Fax:
+387 30 717 639
Direktor komercijalnog sektora
E-mail:
ana.jerkovic@kristal.eu
Telefon:
+387 30 718 690
Mobitel:
+387 63 336 019
Fax:
+387 30 714 747
Direktor tehničkog sektora
E-mail:
pavo.relota@kristal.eu
Telefon:
+387 30 717 736
Mobitel:
+387 63 288 575
Fax:
+387 30 718 697
Kristal Transport
E-mail:
transport@kristal.eu
Telefon:
+387 30 712 100
Mobitel:
+387 63 395 525
Kristal Glass
(EU)
E-mail:
kristal.glass@kristal.eu
Telefon:
+385 35 625 278

Kontakt